Виїзні обстеження

Сучасне ультразвукове обладнання дозволяє проводити лікарям ультразвукову діагностику у пацієнта на дому. І незважаючи на невеликі розміри апаратів, такі прилади прекрасно справляються з покладеними на них функціями.

Головна перевага такого обстеження в тому що пацієнт отримує необхідне йому обстеження не виходячи з дому. Така послуга створена для пацієнтів , стан здоров’я яких не дозволяє самостійно приїхати в клініку, тому що проблемне транспортування може викликати додаткові ускладнення.

Також суттєва перевага такого обстеження в його ґрунтовності. Пацієнт в домашніх умовах більш розслаблений, а лікар не лімітований в часі. Все це дозволяє провести детальне обстеження органів і систем.

В домашніх умовах можливо провести як класичні ультразвукові обстеження : щитовидної залози, органів черевної порожнини, нирок, сечового міхура, органів малого тазу в жінок і чоловіків, в тому числі трансвагінальне і трансректальне обстеження, так і спеціалізовані – зв’язки, сухожилля, меніски.

Ультразвукове обстеження вимагає підготовки. Внутрішні органи обстежуються натщесерце, за кілька днів до обстеження варто відмовитися від молочних продуктів, газованих напоїв, деяких фруктів та овочів для уникнення газоутворення. Щоби перевірити органи малого тазу,необхідно наповнити сечовий міхур. Обстеження суглобів підготовки не вимагає.
Алгоритм домашнього обстеження ніяк не відрізняться від обстеження в клініці. Не турбуйтесь, що ультразвукове обстеження на дому може бути неточним. Адже розміри ультразвукової техніки жодним чином не впливають на якість обстеження.

Ультразвукова діагностика – це сучасний спосіб обстеження, який дуже популярний завдяки високої інформативності і безпеці. З появою портативних уз-сканерів можливість якісного обстеження стало досяжним для тих пацієнтів, для яких вихід з дому супроводжується великими труднощами. Також викликом лікаря ультразвукової діагностики додому можуть скористатися люди, які цінують свій час. Адже час, витрачений на дорогу до лікаря і очікування моменту обстеження, інколи вартує набагато більшого.