КЕРІВНИК

Кучер Аскольд Романович

Доцент кафедри променевої діагностики факультету післядипломної освіти Львівського Національного медичного університету ім.Данила Галицького, кандидат медичних наук, лікар ультразвукової діагностики вищої категорії.

Народився в м.Борислав Львівської області в 1962 році. Закінчив Львівський медичний інститут в 1985 році, інтернатура по хірургії. З 1989 року лікар ультразвукової діагностики.

В 2006 році заснував спеціалізований медичний центр ультразвукової діагностики ” УЛЬТРАМЕД”, в якому надається повний спектр ультразвукових досліджень як дорослим так і дітям від народження.

Активний учасник та доповідач на всеукраїнських та міжнародних спеціалізованих конференціях. Автор понад 60 наукових робіт, співавтор 2-х монографій, 7 патентів на винахід та 3-х навчальних посібників. Упорядник першого в Україні довідника Медичних ресурсів (2001 р.).

Стажувався в провідних клініках за межами України (Німеччина, Польша, Угорщина, Росія). Вперше в Україні провів міжнародну школу-семінар, присвячену питанням ультрасонографії опорно-рухового апарату (2006р.) сумісно з професором Кінзерським О.Ю.

Співорганізатор міжнародної школи-семінару “Артроскопія та сонографія плечового суглобу”. Сумісно з проф. Заблоцькою Н.В. провів школу-семінар, присвячену ультразвуковій мамології. Вперше у Львові в медичному центрі “УЛЬТРАМЕД”, під керівництвом Кучера А.Р. запроваджено розрахунок ризиків хромосомних аномалій в першому триместрі вагітності.

Один з найперших діагностів в Україні запровадив методику ультразвукового обстеження опорно-рухового апарату (суглоби, хребет) та обстеження структур шелепно-лицевої ділянки, зокрема скронево-нижньощелепових суглобів та слинних залоз.

Розвиває і впроваджує в своєму закладі новітні методи діагностики, такі як ультразвукове обстеження шлунка і кишківника, шкіри та підшкірної клітковини.

Володіє на високому рівні всіма методиками ультразвукової діагностики, постійно удосконалює професійні навики. Займається викладацькою діяльністю.

Сфера зацікавлень:

Патенти:

Сертифікати: