Оснащення

Ультразвукова діагностика відома в світі вже досить давно, проте сучасна апаратура для діагностики якісно відрізняється від тої, яка використовувалась 10 і навіть 5 років тому.

На сучасному рівні використовуються апарати 3-го, 4-го покоління, які мають незрівнянно більші можливості щодо візуалізації різних органів та структур організму.

Саме такі апарати стоять на оснащенні центру “Ультрамед”. Вони здатні розрізняти структури розміром до 0,1 мм, проникати на глибину до 20 см, та навіть вимірювати швидкість кровотоку судин головного мозку через, здавалося, непроникний для ультразвуку бар’єр – кістки черепа. Ці можливості нових апаратів викликали появу нових методик, які неможливо було здійснити на апаратах попередніх поколінь.

General Electric Logiq E

Новітній портативний ультразвуковий сканер Logiq e розширює можливості компактного ультразвука, допомагає фахівцеві отримати максимально якісне зображення досліджуваної області. Компактні розміри, швидке (до 20 секунд) завантаження апарату, ергономічні датчики дають можливість використовувати устаткування в екстремальних умовах.

В основі роботи системи закладена архітектура TruScan і запатентовані технології мініатюризації, що дозволяють надати лікарям усі переваги технологій General Electric: кодовану гармоніку (Coded Harmonics), автоматичну оптимізацію зображення (Automated Image Optimization), режими тривимірної реконструкції (Easy 3D) і панорамного сканування (LOGIQ View)

Acuson Aspen Advanced

Ультразвукова діагностична система High-end класу. Призначення: Акушерство і гінекологія, радіологія, кардіологія, абдомінальні, судинні, неонатальні дослідження. Широкий набір датчиків з різною величиною апертури і з технологією MultiHertz для всіх областей клінічного застосування методу і програмами установок оптимізації зображення для абдомінального, судинного, кардіологічного, неврологічного, транскраніального, акушерсько-гінекологічного дослідження поверхнево-розташованих структур, рухово-опорного апарату, інтраопераційного застосування, для досліджень в режимах другорядної гармоніки з контрастами і без них і інших застосувань.