Про УльтраМед

Центр ультразвукової діагностики “УльтраМед” існує на ринку послуг вже з 2012 року, і на сьогоднішній день надає широкий спектр послуг у сфері ультразвукової діагностики.

Класичні ультразвукові обстеження:

Новітні методики обстеження:

Ультразвук – відмінний метод обстеження та діагностики, проте він потребує високої кваліфікації лікаря, яка визначається освітою та досвідом. В нашому центрі працюють молоді лікарі однак з достатньою кваліфікацією. Середній вік лікарів центру “УльтраМед” складає 27-30 років. Проте кожен з них має 5-6 річний досвід роботи в клініці.

Наші лікарі прийшли в центр ультразвукової діагностики з практичної медицини – хірурги, травматологи, онкологи, кардіологи, тобто спеціалісти, які вже знають не тільки теорію. Щодо освіти, то всі вони мають базову вищу медичну освіту, спеціалізовану освіту в різних ділянках медицини, а також спеціальну освіту в сфері ультразвукової діагностики, яку вони отримали не тільки у Львові.

Для вдосконалення та освоєння нових методик діагностики наші лікарі проходили стажування в кращих клініках Польщі, Німеччини, Франції і Росії.

Працівники клініки – сертифіковані спеціалісти, які отримали грунтовну підготовку на різноманітних вітчизняних та міжнародних наукових конференціях та з’їздах. Ми намагаємось іти в ногу з розвитком медичної техніки та методів ультразвукового обстеження.

Девіз нашої клініки “Хто добре діагностує, той добре лікує”. В центрі “УльтраМед” Вам встановлять діагноз чи допоможуть Вашим лікуючим лікарям його встановити, що є передумовою успішного лікування. Кваліфікація та досвід наших лікарів дозволяють довіряти нашим заключенням, про що свідчить наша тривала співпраця з провідними фахівцями Львова та області. Приходьте до нас, і ви будете задоволені результатом.

Наші ліцензії:

Про Ультрамед

  Ультразвукова діагностика, або ультразвук, є одним з найбільш безпечних, швидких і ефективних методів визначення стану здоров’я пацієнтів. При кваліфікованому використанні УЗД може допомогти не тільки виявити різноманітні захворювання, а ще й дифенціювати ступінь їхньої важкості. Однак успішність ультразвукового дослідження в значній мірі залежить від якості обладнання та кваліфікації медичного персоналу.

  Що робить клініку ультразвукової діагностики УЛЬТРАМЕД винятковою?

  Сучасне обладнання. УЛЬТРАМЕД одна з небагатьох клінік, яка працює на передовому сучасному обладнанні, що забезпечує високу якість зображення і точність діагностики. Ми завжди інвестуємо ресурси в новітні технології, що дозволяє нам проводити з найвищою точністю такі обстеження, як УЗД шкіри та підшкірних утворів, еластографію щитовидної залози, молочних залоз, лімфатичних вузлів, еластометрію та стеатометрію печінки тощо.

  Кваліфікований персонал. Успіх клініки Ультрамед грунтується на командній роботі досвідчених лікарів ультразвукової діагностики, які мають глибокі знання в своїй області. Задача кожного з них правильно інтерпретувати отримані результати, надати пацієнтові зрозуміле пояснення та написати чіткий протокол-заключення. Кожний лікар ультразвукової діагностики має свій діапазон УЗ-обстеженнь, в яких нескінченно удосконалюється. Тому завдячуючи досвіду та фаховості спеціалістів УЛЬТРАМЕДУ Ви отримаєте обстеження експертного рівня. Також на базі клініки створена школа УЗД, де наші спеціалісти навчають УЗ-методикам інших лікарів.

  Комфорт та дбайливе ставлення. Приємна атмосфера та зручні умови для пацієнтів є одним з важливих аспектів клініки ультразвукової діагностики. Зручні локації, точне, згідно запису, обслуговування, акційні обстеження та дбайливе ставлення до кожного пацієнта створюють позитивне враження та забезпечують зручність процесу діагностики.

  Навіть найбільші об’єктивні досягнення медицини нічого не коштують без відповідального ставлення до пацієнтів і їх потреб. Клініка ультразвукової діагностики «Ультрамед», яка задовільняє потреби пацієнтів з 2006 р., успішно поєднує інноваційні методики обстеження, команду фахівців УЗД та дбайливе обслуговування, створюючи найкращі умови для точної діагностики та забезпечення пацієнтам відчуття впевненості в їх здоров’ї.