УЗД мʼяких тканин обличчя після косметичних процедур

  Ультразвукове дослідження м’яких тканин обличчя надає фахівцям в сфері краси та естетики більш глибокого оцінити стан шкіри, підшкірно жирової тканини, зв’язок та м’язів.

  Цей метод дозволяє контролювати правильність введення косметологічних наповнювачів, оцінювати результати косметологічних процедур та їх ускладнень, досліджувати анатомічні особливості розташування судин та їхній кровоплин (особливо цінні при виникненні оклюзії філером судини), а також виявляти різні захворювання шкіри (запальні, судинні аномалії, пухлинні утвори (добро- та злоякісні).

  Ультразвукове дослідження дозволяє косметологам з високою точністю підібрати та провести відповідні процедури по омолодженню шкіри та оцінити правильність проведення інʼєкційних процедур, забезпечуючи кожному пацієнту індивідуальний підхід до вирішення питання краси та молодості.

  Ультразвукове дослідження м’яких тканин в косметології та дерматології дозволяє неінвазивно (без проведення біопсії) оцінювати стан дерми, гіподерми, зв’язок, м’язів.

  Це включає:

   • оцінка товщини шарів шкіри: епідермісу, дерми та підшкірних тканин, а також можливі зміни у їхній структурі
   • оцінка індивідуального анатомічного розташування ходу судин, оцінка посиленого кровотоку в тканинах (наприклад, при запальних змінах), наявність судинних аномалій
   • оцінка ефективності процедур. УЗ фахівці можуть візуально оцінювати результати проведених процедур, а саме правильне розташування філерів чи їх міграція, стан наповнювачів (оцінка біодеградації, наявність запальних змін).
   • патологічні зміни. УЗД допомагає виявляти різноманітні патології шкіри, підшкірних жирових клітин та інших глибших структур: пухлини, кісти, наявність чужорідних тіл або інші зміни – наприклад, фіброз, гранульоми або наслідки попередніх процедур, які можуть потребувати медичного втручання.

  Отже, ультразвукове дослідження м’яких тканин обличчя надає косметологам важливі дані для більш точної діагностики та вибору безпечних та ефективних процедур.

  Але ще більш незамінним стає УЗД м’яких тканин обличчя в косметології, у випадку ускладнень, а саме може надати значну інформацію про структуру та стан тканин, а також виявити потенційні проблеми.

  Тож якщо після уколів «краси» у вас спостерігаються наступні симптоми:

   • ущільнення шкіри
   • асиметричний набряк
   • болісні відчуття
   • оніміння на обличчі
   • місцеве підвищення температури

  Однією із рекомендацій Вашого лікаря косметолога буде УЗ дослідження постінʼєкційної ділянки.

  Також доцільно провести ультразвукову діагностику планово після введення філерів:

   • визначити точне розташування попередньо введених наповнювачів
   • оцінити анатомічні особливості ходу судин
   • оцінити місце розташування гелевого препарату для його розчинення
   • перевірити на наявність запалення

  Отже, УЗД може допомогти точно визначити місцезнаходження введених філерів. Це важливо в разі можливої міграції філера чи нерівномірного розподілу всередині тканин.
  Окрім міграції введених субстанцій введення філерів небезпечні наступними ускладненнями:

  Набряки – можуть виникати після стискання та зміщення тканин введеним препаратом, стисканням капілярів та лімфатичних протоків, які відводять кров і лімфу від тканин. Також важливо пам’ятати, що філлер на основі гіалуронової кислоти здатний протягом певного часу утримувати воду з тканин навколо.

  Фіброз тканин – це реакція організму на введення чужорідних тіл, у косметології це філери та нитки у вигляді утворення сполучної (рубцевої) тканини.
  Гранульоми – це одна з захисних реакцій організму, коли він не може знищити чужорідне тіло і у такому випадку навколо чужорідного тіла утворюється своєрідна запальна капсула.

  Гематома – накопичення крові в тканинах, може ускладнюватися нагноєнням.

  Бережіть своє здоровʼя та природну красу! А при перших ознаках дискомфорту чи припухлостей після ін’єкцій «краси» звертайтесь в Клініку УЛЬТРАМЕД, де спеціаліст УЗД після діагностики надасть вичерпну відповідь на всі ваші питання.

  Ультразвукова діагностика структур обличчя є діагностичною процедурою, повністю позбавленою радіаційного навантаження на організм, її безпека дозволяє проводити дослідження багаторазово. УЗД обличчя по техніці виконання не відрізняється від УЗД інших органів чи структур. Підготовки до обстеження не вимагається.

  Важливим інструментом якісного обстеження в нашій клініці є наявність високочастотного датчика (22 Mhz), який дозволяє побачити та оцінити структурні зміни мʼяких тканин обличчя, що в свою чергу робить клініку УУЛЬТРАМЕД винятковою.