Послуга місяця

Комплексне ультразвукове обстеження
«ЖІНОЧОГО КОМПЛЕКСУ»

  Ось і доходить рік кінця. Ще один непростий рік, сповнений емоціями, надіями, очікуваннями і переживаннями. На жаль, наші події сьогодення невтішні. Страх, відчуття небезпеки, невпевненість в завтрашньому дні, розпач, безнадія викликають сталу стресову реакцію, від якої страждає не тільки ментальне здоровʼя, але й фізичне, особливо в прекрасної половини нашого населення.

  Шановні жінки, з метою профілактики незворотних змін, а також для впевненості у своєму жіночому здоровʼї пропонуємо в грудні пройти в нас комплексне ультразвукове обстеження «ЖІНОЧОГО КОМПЛЕКСУ» , а саме щитовидної залози, молочних залоз, органів малого тазу за спеціальною ціною

  Вартість

  1300
  грн.

  Це комплексне обстеження може застосовуватися для раннього виявлення хвороб, контролю за здоров’ям органів та надання точного діагнозу.
  УЗД щитовидної залози: допоможе виявити вузли, кісти чи інші структурні аномалії. Дозволяє оцінити розміри, форму та структуру щитовидної залози для виявлення можливих аномалій.

  УЗД молочних залоз: може бути корисним для виявлення пухлин, кіст чи інших змін в молочних залозах. пухлин чи кіст. Допомагає в оцінці стану молочних залоз і виявленні патологій.

  УЗД матки та яйників: є ефективним методом виявлення патологій, таких як міома матки чи кісти яйників. Допомагає в оцінці товщини ендометрію, що може бути важливим для виявлення патологій та гінекологічних проблем.

  Комплексне обстеження дозволяє отримати повну інформацію про стан обраних органів, що може бути важливою для вчасного виявлення та лікування можливих захворювань.