Лікування

Новітня технологія, розроблена швейцарськими та німецькими медиками, яка отримала визнання в країнах світу при лікуванні захворювань опорно-рухового апарату відтепер у Львові.

Захворювання, пов’язані з перенапруженням опорно-рухового апарату, є однією з найбільш гострих проблем сучасної травматології. Стереотипні або періодичні вибухові навантаження, що повторюються, здатні викликати хворобливі стани як у професійних спортсменів, так і у людей, не пов’язаних із спортом.

shockwave

Революційним проривом в лікуванні наслідків хронічних перенапружень, з’явилася розробка в Швейцарії в 1990-х роках, метод ударно-хвильової терапії. Він заснований на короткочасному додатку до області захворювання високоенергетичної низькочастотної ударної звукової хвилі. Ударна хвиля кардинально покращує кровообіг, розпушує кальцієві відкладення і фіброзні запалення, що є причиною больового синдрому, з подальшим поступовим розсмоктуванням їх фрагментів. Одним з найважливіших ефектів ударної хвилі є проростання нових мікросудин в проблемну область.

Екстракорпоральна ударно-хвильова терапія (ЕУХТ) – це метод лікування захворювань і пошкоджень опорно-рухового апарату за допомогою регульованих ударних хвиль, які фокусуються у визначеній ділянці тіла, надаючи чітко спрямовану терапевтичну дію, не пошкоджуючи тканини організму. Метод займає проміжне положення між консервативним лікуванням і оперативним втручанням.