Діагностика

Наш центр спеціалізується на комплексній ультразвуковій діагностиці. З широкого переліку інструментальних методів діагностики, УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА (УЗД) найбільш простий і безболісний метод. За допомогою УЗД можна здійснити якісну і кількісну оцінку даних хворого, вивчити як морфологічну, так і функціональну характеристику будови органів і систем.

siemens

УЗД – це дослідження стану органів і тканин за допомогою ультразвукових хвиль. Проходячи через тканини, а точніше через оболонки між різними тканинами ультразвук відбивається. Спеціальний датчик фіксує ці зміни, які і є основою УЗД-зображення. Прилад дозволяє оцінювати морфологічні зміни в органах кількісно, ​​що дозволяє уточнити розміри патологічних утворень, ступінь залучення сусідніх органів у патологічний процес.

Широку популярність УЗД одержало завдяки своїй БЕЗПЕЦІ. Даний метод використовується в діагностиці більшості захворювань органів черевної порожнини, сечогінної системи, щитовидної залози, слинних і молочних залоз, серця тощо.

УЗД широко застосовують в гінекології. За його допомогою проводять діагностику захворювань органів жіночої статевої системи. В акушерській практиці при оцінці процесів внутрішньоутробного розвитку плода УЗД відіграє головну роль. Акушер-гінеколог отримує можливість досліджувати всі органи плоду з метою виявлення вад, а також контролювати етапи нормального розвитку вагітності. Завдяки можливості отримувати цінну діагностичну інформацію щодо стану жіночих статевих органів, а також плоду (у вагітних) УЗД-діагностика є одним з найбільш популярних і поширених методів в акушерстві та гінекології.

Окрім того наша клініка спеціалізується на діагностуванні опорно-рухового апарату, наші експерти одні з найкращих у діагностуванні травм коліна, ступні, ліктя.