Обладнання

Ультразвукова діагностика відома в світі вже досить давно, проте сучасна апаратура для діагностики якісно відрізняється від тої, яка використовувалась 10 і навіть 5 років тому. На сучасному рівні використовуються апарати 3-го, 4-го покоління, які мають незрівнянно більші можливості щодо візуалізації різних органів та структур організму. Саме такі апарати стоять на оснащенні центру “Ультрамед”. Вони здатні розрізняти структури розміром до 0,1 мм, проникати на глибину до 20 см, та навіть вимірювати швидкість кровотоку судин головного мозку через, здавалося, непроникний для ультразвуку бар’єр – кістки черепа. Ці можливості нових апаратів викликали появу нових методик, які неможливо було здійснити на апаратах попередніх поколінь.

Галерея обладнання яке використовується у нашому центрі

General Electric Logiq EAcuson Aspen AdvancedHonda HS-200
GE LOGIQ EНовітній портативний ультразвуковий сканер Logiq e розширює можливості компактного ультразвука, допомагає фахівцеві отримати максимально якісне зображення досліджуваної області. Компактні розміри, швидке (до 20 секунд) завантаження апарату, ергономічні датчики дають можливість використовувати устаткування в екстремальних умовах. В основі роботи системи закладена архітектура TruScan і запатентовані технології мініатюризації, що дозволяють надати лікарям усі переваги технологій General Electric: кодовану гармоніку (Coded Harmonics), автоматичну оптимізацію зображення (Automated Image Optimization), режими тривимірної реконструкції (Easy 3D) і панорамного сканування (LOGIQ View)
Acuson-AspenУльтразвукова діагностична система High-end класу. Призначення: Акушерство і гінекологія, радіологія, кардіологія, абдомінальні, судинні, неонатальні дослідження. Широкий набір датчиків з різною величиною апертури і з технологією MultiHertz для всіх областей клінічного застосування методу і програмами установок оптимізації зображення для абдомінального, судинного, кардіологічного, неврологічного, транскраніального, акушерсько-гінекологічного дослідження поверхнево-розташованих структур, рухово-опорного апарату, інтраопераційного застосування, для досліджень в режимах другорядної гармоніки з контрастами і без них і інших застосувань.
2294591_w200_h200_image115Сканер Honda HS-2000 має 3 режими відображення: B, B / B, B / M (режими М-4 швидкості протяжки). Оперативні регулювання дозволяють оптимізувати якість зображення. Крім яскравості і контрасту регулюється загальне посилення в діапазоні 36-100 дБ, чутливість на різних глибинах (6 регулювань). Крім того закладені в сканері програми дозволяють проводити додаткову обробку ультразвукового зображення нелінійної гамма корекції, кореляції кадрів і рядків. В результаті зображення на екрані з розміром 23 см. має високу роздільну здатність і широкий діапазон регулювань в залежності від характеру обстежуваного об’єкту та умов спостереження.