Клініка

Центр ультразвукової діагностики “УльтраМед” існує на ринку послуг вже п’ять років, і на сьогоднішній день надає широкий спектр послуг у сфері ультразвукової діагностики. До них відносяться як класичні ультразвукові обстеження – обстеження судин, печінки, жовчного міхура, нирок, молочних залоз, щитовидної залози, простати, серця, так і новітні методики обстеження опорно-рухового апарату – суглобів та хребта, м’яких тканин у дорослих і дітей.

UltramedA5-213x300Ультразвук – відмінний метод обстеження та діагностики, проте він потребує високої кваліфікації лікаря, яка визначається освітою та досвідом. В нашому центрі працюють молоді лікарі однак з достатньою кваліфікацією. Середній вік лікарів центру “УльтраМед” складає 27-30 років. Проте кожен з них має 5-6 річний досвід роботи в клініці. Наші лікарі прийшли в центр ультразвукової діагностики з практичної медицини – хірурги, травматологи, онкологи, кардіологи, тобто спеціалісти, які вже знають не тільки теорію. Щодо освіти, то всі вони мають базову вищу медичну освіту, спеціалізовану освіту в різних ділянках медицини, а також спеціальну освіту в сфері ультразвукової діагностики, яку вони отримали не тільки у Львові. Для вдосконалення та освоєння нових методик діагностики наші лікарі проходили стажування в кращих клініках Польщі, Німеччини, Франції і Росії.

Працівники клініки – сертифіковані спеціалісти, які отримали грунтовну підготовку на різноманітних вітчизняних та міжнародних наукових конференціях та з’їздах. Ми намагаємось іти в ногу з розвитком медичної техніки та методів ультразвукового обстеження.

Девіз нашої клініки “Хто добре діагностує, той добре лікує”. В центрі “УльтраМед” Вам встановлять діагноз чи допоможуть Вашим лікуючим лікарям його встановити, що є передумовою успішного лікування. Кваліфікація та досвід наших лікарів дозволяють довіряти нашим заключенням, про що свідчить наша тривала співпраця з провідними фахівцями Львова та області. Приходьте до нас, і ви будете задоволені результатом.